Agentia Imobiliara Smart angajeaza !

Agentia Imobiliara Smart pune la dispozitie urmatoarele job-uri :

  • secretara
  • agent imobiliar

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele abilitati:
-sa fie bine organizata;
– sa aiba cunostinte foarte bune de operare calculator;
– sa aiba atentie distributiva;
– sa aiba viteza de reactie si excelenta dexteritate in introducerea datelor;
– cunostinte avansate de operare in Microsoft Excel, Office;
– sa fie o persoana serioasa, dinamica, optimista, sociabila;
– sa fie o persoana rezistenta la stres, punctuala;

Constituie avantaj experienta in domeniu.

Responsabilitati:
Facturare;
Postarea de anunturi gratuite;
Rapiditate in procesarea anunturilor;
Cresterea vizibilitatii pe internet a anunturilor agentiei noastre;
Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;
Verificarea informatiilor afisate pe site-ul nostru;
Realizarea descrierilor anunturilor imobiliare;

Beneficii :
– salariu fix + comision
– laptop
– instruire permanenta
– mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă, baze de date de ultima ora.

Descrierea companiei
Agentia imobiliara Smart Imob, cu sediul pe Bulevardul Victoriei, nr. 32, Sibiu, isi desfasoara activitate intr-o piata imobiliara dinamica, in plina dezvoltare.
Ne remarcam prin profesionalism, seriozitate, calitate si dorinta permanenta de a raspunde promt solicitarilor si ncesitatilor clientilor nostrii.

Daca iti doresti sa te dezvolti din punct de vedere profesional si ti-am starnit interesul, alatura-te echipei, primul pas fiind trimiterea unui CV pe adresa de mail contact@smartimobs.ro si vom stabili un interviu impreuna!