Smart Imobiliare angajeaza Agenti Imobiliari

Candidatul ideal

Suntem echipa Smart Imobiliare, o echipă puternică, orientată spre succes și îți oferim șansa de a face carieră în domeniul imobiliar. Daca esti foarte serios, organizat, comunicativ și flexibil, dacă ești convins că între tine și visul tău este doar un pas, format din ambiție și determinare, dacă ești pregătit să te alături unei echipe tinere și dinamice, iti oferim acest post.

Ne mai interesează ca noul nostru coleg să îndeplinească următoarele criterii:
– o experiență de minim 2 ani ca agent imobiliar sau ca agent în vânzări.
– noțiuni financiare de bază cât și cu principii esențiale în munca cu clientul.
– bune și solide abilități de vânzător, atestate prin experienta și recomandări.
– cunoștințe de limba engleză (cunoasterea altor limbi straine reprezinta un plus).
– posesor al carnetului de conducere, categoria B (minim 2 ani de zile), obligatoriu ( mașina proprie constituie un avantaj ).
– să fii deschis la învățare și să ai inițiativă.
– sa îți placă munca în echipă.
– să vrei să-ți maximizezi potențialul la locul de muncă.

Descrierea jobului

Pentru acest job Smart Imobiliare oferă :

– Salariu, comision și bonusuri.
– Laptop, telefon mobil,
– Instruire și suport pe tot parcursul evoluției tale.
– Sprijin pentru a-ți atinge propriile obiective de învățare.
– Mediu de lucru dinamic, diversitate în muncă.
– Facilități excelente.
– Training în vanzari, relatii clienti, comunicare.
– Mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă, baze de date de ultima ora.
– Posibilitatea de a avansa pe postul de Team Leader.

Ce ai de facut in echipa noastra?

– asistă și gestionează vânzarea de proprietăți (imobile), ajutând vânzătorii în stabilirea prețului de tranzacționare al acestora.
– configurează și gestionează – în sintonie cu politica firmei – publicitatea necesară în scopul vânzării imobilelor din portofoliu.
– organizează vizitele potențialilor clienți, însoțindu-i, în perspectiva evaluării și achiziționării proprieăților de interes.
– asistă potențialii cumpărători în selectarea, vizionarea, inspectarea și elaborarea ofertei de cumparare a bunurilor imobiliare.
– acordă consultanță clienților privind conditțile pieței de profil, evoluția acesteia, nivelul prețurilor, sistemele de tranzacționare, cu respectarea normativelor legale aferente actului de vanzare-cumparare.
– gestionează și perfectionează, permanent, baza de date, sporind numărul ofertelor listate, la un standard superior de calitate.
– mentine contactul permanent cu clienții din portofoliul încredințat.

Descrierea companiei

Smart Imobiliare este o companie responsabilă de tranzacții imobiliare de nivel mediu și superior. Fondată în 2014 și cu sediul în Sibiu, amprenta noastră acoperă regiunea și atinge investitorii din întreaga lume. Un jucător imortant pe piața din Sibiu, Smart Imobiliare a tranzacționat sute de proprietăți urmărindu-și scopul, acela de a fi cei mai buni. Platforma noastră de tranzacționare este și rămâne cea mai bună din regiune. Ne extindem continuu pentru a evolua și pe orașe din vecinătate ( Cluj, Brașov ).